KM SCREEN.SIREN.KIT, HELMIALE, SÄÄSTÄ 40%
Lahjapaketissa ANTI.GRAVITY.SPRAY 150ml & SESSION.SPRAY FLEX 400ml + lahjaksi KEVIN.MURPHY -muotoiluharja.
Verkkokauppamme on suunnattu kampaamoalan ammattilaisille. Kirjaudu sisään ostaaksesi.
KirjauduKuvaus
Lahjapaketissa ANTI.GRAVITY.SPRAY 150ml & SESSION.SPRAY FLEX 400ml + lahjaksi KEVIN.MURPHY -muotoiluharja.
SVH 61,80€ (norm. 96,80€)
ANTI.GRAVITY.SPRAY on painoton, runsaasti volyymiä, kiiltoa ja käsiteltävyyttä antava muotoilusuihke. Loistava kampauksen pohjustustuote. Sisältää mm. manukahunajaa, joka kosteuttaa ja pehmentää hiusta. Suihkuta runsaasti kosteisiin tai kuiviin hiuksiin ja viimeistele haluamallasi tavalla.
Painoton, hienojakoinen SESSION.SPRAY FLEX -hiuskiinne antaa muotoilulle kevyen ja joustavan pidon. Sen sisältämä täydellinen yhdistelmä oliivinlehti-, viinirypäle- ja vihreä tee -uutteita tekee hiuksista silkkisen sileät, kiiltävät ja elastiset. Ainutlaatuinen muistiteknologia sekä nopeasti kuivuva koostumus mahdollistavat koko päivän kestävän ja luonnollisen liikkuvan pidon.
STYLING.BRUSH soveltuu kaikkien tyylien luomiseen. Ekologinen, kevyt ja ergonominen harja minimoi käden rasitusta. Harja on valmistettu 100% ympäristöystävällisestä bambusta. Villisianharjakset ovat hellävaraiset hiuksille ja tekevät niistä silkkisen sileät sekä pehmeät.
Lisätiedot
| Tuotemerkki |
|---|
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.





Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.