KEVIN.MURPHY-TUOTTEIDEN PERUSTASON KOULUTUS
Miten käyttää KEVIN.MURPHY-muotoilutuotteita saavuttaaksesi kauneimmat ja kestävimmät lopputulokset? Miten valitset muotoilutuotteet erilaisille hiustyypeille ja lookeille? Miten hyödynnät KEVIN.MURPHY-tuotteiden upeita ominaisuuksia ja käyttötapoja parhaiten? Muotoilu- ja viimeistelytuotteisiin keskittyvän kurssin käytyäsi tiedät miten valitset tuotteet, miten työstät ne hiuksiin ja miten kerrot niistä inspiroivasti sekä helposti myös asiakkaallesi. Saat varmuutta tuotteiden monipuoliseen käyttöön ja nostetta jälleenmyyntiisi.
KURSSITYYPPI: Tallenne, teoria 1h
HINTA: Veloitukseton
KENELLE: Kun KEVIN.MURPHY-tuotesarja on sinulleuusi tai kaipaat vahvistusta muotoilu- ja viimeistelytuotteidenmonipuoliseen käyttöön sekä jälleenmyyntiin.
Frameda Academy
Kansakoulukuja 3
00100 Helsinki
ma–pe klo 8–16
p. 010 574 2700
edu(at)frameda.fi
Koulutusmaksu oltava maksettuna ennen koulutusajankohtaa.
Peruutus viimeistään 18 vrk ennen koulutusta. Maksullisissa koulutuksissa ehdoista poikkeava peruutus veloitetaan kokonaisuudessaan.
Ilmaisissa koulutuksissa ehdoista poikkeavan peruutuksen kohdalla veloitamme järjestelykuluna 20 € (+ alv).