3 x LP Exfoliator 100ml & 3 X Density Serum 50ml 3-4/26 DEAL

Täydellinen kevään “reset”-hoito pesupaikalle ja kotihoitoon. Kevät on hyvä hetki hoitaa hiuspohjaa ja aktivoida hiusten kasvua talven jälkeen. Living Proof Scalp Care Exfoliator puhdistaa ja tasapainottaa hiuspohjan, ja Density Serum lisää näkyvästi hiusten tuuheutta ja vähentää hiustenlähtöä. SÄÄSTÄ 20%.

Verkkokauppamme on suunnattu kampaamoalan ammattilaisille. Kirjaudu sisään ostaaksesi.

Kirjaudu
Tuotetunnus (SKU): LPSCALP3+3 Osastot: , ,

Kuvaus

Diilissä on:

3 X SCALP CARE EXFOLIATOR 100ml
3 X DENSITY SERUM 50ml

KULUTTAJAKAMPANJA
Scalp Care Exfoliator 100 ml 33,50€ (norm. 41,90€)
Scal Care Density Serum 50 ml 55,90€ (norm. 69,90€)

Living Proof Scalp Care Exfoliator on ihonhoidosta inspiraationsa saanut kuoriva ja kosteuttava hiuspohjahoito. Vähentää kuivan hiuspohjan hilseilyä, ylimääräistä rasvaa ja kertymiä – vain viidessä minuutissa. Patentoitu sekoitus glykolihappoa, BHA:ta ja PHA:ta puhdistaa hiuspohjan kuorimalla ja poistamalla kuolleet ihosolut ja epäpuhtaudet. Kasviuutteet ja kosteuttavat aineet rauhoittavat ärtynyttä hiuspohjaa. Sisältää prebiootin, jonka on kliinisesti todistettu kosteuttavan ja vähentävän talia ja ylimääräistä öljyä ajan myötä.

Scalp Care Density Serum – kevyt hiuspohjan hoitoseerumi,
joka lisää näkyvästi hiusten tuuheutta, vähentää hiusten
lähtemistä ja ehkäisee harmaita hiuksia samalla kun se edistää hiusten kasvua kliinisesti todistetuilla tuloksilla jo 90
päivässä.

Lisätiedot

Tuotemerkki

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.