4 X ELE Hydrate & Deep Clean Duo 3-4/26 DEAL
HYDRATE & DEEP – talven jälkeen hiukset kaipaavat sekä syväpuhdistusta että kosteutusta – tällä paketilla saat molemmat. SÄÄSTÄ 30%.
Verkkokauppamme on suunnattu kampaamoalan ammattilaisille. Kirjaudu sisään ostaaksesi.
KirjauduKuvaus
Diilissä: 4 X HYDRATE & DEEP CLEAN DUO
ELEVEN Australia HYDRATE MY HAIR MOISTURE SHAMPOO on tehokkaasti kosteuttava ja hiusväriä suojaava shampoo normaaleille ja kuiville hiuksille. Sen sisältämät hydrolysoitu soijaproteiini sekä hydrolysoitu kvinoa yhdessä korjaavat ja ravitsevat hiuksia. Runsaasti A- ja C-vitamiinia sisältävä kurkku-uute vahvistaa vaurioituneita hiuksia sekä rauhoittaa hiuspohjaa. Lopputuloksena pehmeät, hyvinvoivat ja kiiltävät hiukset. Sulfaatiton. Raikas vesimelonin tuoksu!
Raikas, syväpuhdistava ELEVEN Australia DEEP CLEAN CLARIFYING SHAMPOO pesee tehokkaasti lian ja muotoilutuotteiden jäämät hiuksista sekä hiuspohjasta. Puhdistavaa appelsiiniöljyä ja hiuspohjaa stimuloivaa laventeliöljyä sisältävä shampoo jättää hiukset ja hiuspohjan kosteutetun sekä terveen tuntuisiksi. Papaijauute hoitaa hiuksia ja antaa niille kauniin kiillon. Sopii kaikille hiustyypeille. Sulfaatiton. Shampoossa on raikas appelsiinin ja laventelin tuoksuyhdistelmä.
Kuluttajakampanja:
34,90€ (norm. 49,80€) / paketti
Lisätiedot
| Tuotemerkki |
|---|
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.





Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.